סריקת תמונות

מחירון סריקת תמונות - שרותי סריקת תמונות למחשב

מצאתם גם אלבומי תמונות וגם קלטות וידאו...בסטודיו האנה בי אנו נבצע עבורכם את כל סוגי ההמרות וסריקת התמונות. פשוט תכניסו הכל לארגז ואנו נדאג ששליח יגיע לפתח ביתכם

סריקת תמונות מאלבומים

DPI 600 רזולוציה בסיסית
0.95
0
85
מעל 1000 תמונות
  • סריקה ברזולוציה של 1200 די.פי.איי - תוספת של 30 אג' לתמונה
600 DPI

סריקת תמונות בתפזורת

DPI 600 רזולוציה בסיסית
0.65
0
55
מעל 1000 תמונות בתפזורת
  • סריקה ברזולוציה של 1200 די.פי.איי - תוספת של 30 אג' לתמונה
600 DPI

סריקת שקופיות

DPI 1200 רזולוציה בסיסית
3.1
2
90
ללא הגבלה במספר השקופיות
  • תוספת של 60 אגורות לסריקה ברזולוציה של 2400 די.פי.איי
1200 DPI

סריקת תמונות

אם תשאלו את מרבית האנשים מה חשוב להם, לצד הדברים הרגילים  הם וודאי ידגישו את השמירה על הזכרונות והיכולת לשתף אחרים בהם.

במציאות של היום נדרש שימוש בטכנולוגיה מתקדמת על מנת להבטיח את אפשרות הצפייה בתמונות באיכות גבוהה. שירות סריקה המוצע על ידי חברה מקצועית מאפשר את קבלת התוצאה הטובה ביותר.

סריקת תמונות - המרת קלטות וידאו-המרת קלטות אודיו-סלילים-סריקת שקופיות-תמונות-נגטיבים

כיום נעשה שימוש בציוד מתקדם לצורך סריקה של תמונות למחשב

אם יש לכם או להורים שלכם תמונות ישנות בבית או בתוך קופסאות, הרי מדובר בהזדמנות נהדרת לשמר את התמונות ולהפוך אותן לתמונת דיגיטליות.

בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי הרב אשר חל בטכנולוגיה, ולראיה כיום ניתן לראות ציוד מתקדם המאפשר ליהנות מתוצאה איכותית. בין אם מדובר בתמונות מטיולים ברחבי העולם או בין אם מדובר בתמונות מאירוע משפחתי, סריקה מקצועית של תמונות תאפשר לשמור על התמונות על גבי המחשב במסגרת אלבום דיגיטלי.

 הסריקה של התמונות נעשית על ידי שימוש בסורק מקצועי וכן גם העריכה של התמונות. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת מאפשר מענה רחב לצרכים שונים. באמצעות סורקים איכותיים ניתן להגיע לרמה גבוהה ביותר ותוצאות טובות. השימוש בציוד מתקדם מיועד לסריקה מקצועית של תמונות, בשונה מסורקים ביתיים אשר מיועדים לסריקה של מסמכים בלבד וכמובן איכות התמונות הינו ברמה גבוהה עקב כך.     

                      יתרונות סריקת התמונות בסטודיו מקצועי

סריקה ידנית: תמונות נחשבות לישות רגישה במיוחד, ולכן קיימת חשיבות עליונה להעניק את הטיפול בטוב ביותר. סריקה ידנית מאפשרת להעניק את הכבוד הראוי לכל תמונה ותמונה. צוות מומחים בתחום בשילוב ציוד מתקדם יעניק את הטיפול הטוב ביותר תוך שדרוג המצב של התמונה לרבות יישור קצוות, העלמת שריטות ועוד.

שיפור התמונות: כיום ניתן לשפר את התמונות וכך להפוך אותן ליפות יותר. צוות מקצועי אשר לו ניסיון רב יעניק את מלוא תשומת הלב לכל תמונה תוך הבלטת פרטים חשובים.  כחלק מהשירות המומחים בתחום יבצעו עיבוד של כל תמונה ותמונה וכן הליכי אופטימיזציה הכוללים בין היתר שחזור צבעים או תיקון חדות.

 טיפול זהיר: בשל ההבנה כי תמונות נחשבות לאוצר חשוב למדי, אין תחליף לטיפול זהיר הניתן על ידי צוות מקצועי אשר מבין את החשיבות של הסריקה.  טיפול המבוצע תוך הקפדה על משנה זהירות יבטיח תוצאה טובה אשר תחזיק מעמד לאורך זמן רב.

 

צריכים לסרוק תמונה? מה לגבי טווח המחירים

סריקה של תמונה איכותית אשר תתבצע על ידי מומחים בתחום תאפשר את קבלת התוצאה הטובה ביותר. מדובר בשירות אשר עלותו אינה זולה במיוחד, אך עבור תוצאה איכותית יש לשלם בהתאם ולא להתפשר על מחיר נמוך ותוצאה שאינה איכותית ועשויה לפגוע באיכות התמונה. בחינה מדוקדקת של המחירים השונים באתרי החברות השונות תאפשר לקבל את ההחלטה המתאימה. ביצוע סקר מקיף יאפשר לדעת פרטים אודות טווחי המחירים השונים וכך לקבל החלטה שקולה המבוססת על בחינת המחירון ואיתור החברה אשר מציעה את המחיר המשתלם ביותר וכמובן את התוצאה האיכותית ביותר.

שירות משלוח עד פתח הבית

כחלק ממערך שירות מתקדם, חברה מקצועית תדאג לשלוח שליח אשר יגיע עד פתח הבית במטרה לאסוף את התמונות ולהביא אותן אל המעבדה להמשך הטיפול. בהמשך, המומחים יבצעו גיבוי של התמונות לענן ודיסק נשלף וכן גם לאלבומים דיגיטליים.

מבצע המרת קלטות וידאו, מבצע קידוד וידאו, המרת קלטות מומלץ, מבצע עם סריקת תמונות, מחירון סריקת תמונות,

למה כדאי לפנות אל מומחים בתחום סריקת התמונות והמרת קלטות

גם אם יש לכם סורק ביתי, הרי לא תוכלו להשיג את התוצאה הטובה ביותר ולא תהיה לכם גישה לתוכנת עיבוד תמונה המאפשרת למקסם את האיכות של התמונות. מכאן, ההמלצה היא לפנות אל חברה מקצועית לצורך ביצוע סריקה של התמונות.

על מנת לשמר את איכות התמונה וליהנות מהתוצאה קיימת חשיבות בפנייה אל מומחים בתחום אשר מחזיקים במעבדה ציוד מתקדם לטובת ביצוע סריקה ברמה גבוהה. גם אם כיום קיימים סורקים המאפשרים סריקה ביתית, הרי אין תחליף למכשור מקצועי וצוות אשר יש ביכולתו להתמודד עם אתגרים רבים ולהגיע לתוצאה טובה.

סטודיו האנה בי  הנחשב למקום איכותי ביותר מאפשר לכם להמיר תמונות לגרסה דיגיטלית אשר כיף לגשת אליה.  הצוות המקצועי מבטיח סריקה מהירה ויעילה הנעשית בהליך קפדני במטרה לשמור על התמונות. הסטודיו נחשב למוביל בתחום ובו ניתן לבצע סריקה איכותית.

דברו אלינו

רוצים לדעת יותר? כמה עולה? איך מביאים? מה מקבלים? יש סכנה…אין סכנה?כולל דיסק און קי או לא כולל…