סריקת שקופיות

מחירון סריקת שקופיות - שרותי סריקת שקופיות למחשב

מצאתם שקופיות ואלבומי תמונות וגם קלטות וידאו...בסטודיו האנה בי אנו נבצע עבורכם את כל סוגי ההמרות והסריקה. פשוט תכניסו הכל לארגז ואנו נדאג ששליח יגיע לפתח ביתכם

סריקת שקופיות

DPI 1200 רזולוציה טובה
3.1
2
90
ללא הגבלת שקופיות
  • סריקה ברזולוציה של 2400די.פי.איי - תוספת של 60 אג' לתמונה
1200 DPI

סריקת שקופיות

DPI 2400 רזולוציה גבוהה
3.75
3
5
ללא הגבלת מספר שקופיות
  • סריקה ברזולוציה של 2400 DPI
הכי פופלרי 2400 dpi

סריקת שקופיות

DPI 600 רזולוציה בסיסית
2.5
2
15
ללא הגבלה במספר השקופיות
  •  
  • 2.9 לסריקה ברזולוציה של 1200 DPI
600 DPI

סריקת שקופיות למחשב

סריקת השקופיות בסטודיו האנה בי נעשית ידנית בלבד, אנו מנקים כל שקופית ואנו ממליצים לסרוק את השקופיות ברזולוציה של 2400 DPI

סריקת שקופיות

השנים חולפות ואנו מבקשים לנצור את הזכרונות אשר צברנו לאורך השנים. רבים צברו שקופיות אשר תיעדו בין היתר טיולים לחו"ל או אירועים חשובים אחרים. בשל התקדמות הטכנולוגיה והעובדה כי קיים קושי לצפות בזכרונות בעידן הנוכחי בו אין גישה לצפייה בשקופיות, רבים פונים כיום אל שירות סריקה של שקופיות המסייע בשמירה על התמונות.

שירות סריקה של שקופיות הינו פתרון נהדר

כל אחד מאיתנו המעוניין לשמור על הזכרונות שלו יכול לעשות זאת באמצעות שירות סריקה של שקופיות. במרבית המקרים השקופיות שוכבות במחסן ומעלות אבק לאורך השנים ולכן השירות מאפשר לשמור עליהן בצורה הטובה ביותר.  באמצעות השירות ניתן לשלוף את התמונות בכל זמן נתון על מנת לראות מה מופיע בהן.

סריקת שקופיות

מערכות מתקדמות הסורקות את השקופיות

בשל העובדה כי היום אין מכונה להקרנת שקופיות, רבים מחפשים את האמצעי המתקדם ביותר להמרת השקופיות לתמונות דיגיטליות בשל הרצון לקבל נגישות אל הזכרונות.

 כיום ניתן למצוא מערכות מתקדמות אשר סורקות את השקופיות ברמה הגבוה ביותר. את השקופיות מגבים לדיסק און קי וכן גם לאלבומים דיגיטליים. הסריקה מתבצעת באמצעות שימוש בסורק ייחודי לצורך קבלת תוצאה איכותית. השקופית הסרוקה נשמרת ברזולוציה גבוהה אשר ניתן להדפיס.

 יתרה מזאת, חברה מקצועית תציע גם שירות של גיבוי החומרים על גבי ענן מאובטח, כאשר הלקוחות מקבלים גישה לצפייה בקבצים עם סיום העבודה.  למעשה, באמצעות השירות ניתן להחיות את השקופיות וכך להחזיר להן את הכבוד הראוי.  אותו שירות המוצע על ידי חברה מקצועית מהווה פתרון נהדר. במרבית המקרים יהיה מדובר בכמות גדולה של שקופיות ולכן פנייה אל חברה מקצועית תברר כדבר הנכון ביותר.

 מה העלות של סריקת השקופיות?

אנו בסטודיו האנה בי נבצע את ההליך תוך שילוב של איכות ברמה המקצועית ביותר. המחירים שלנו אולי יותר גבוהים משל המתחרים אבל אנחנו לא מתפשרים על התוצאה הסופית. כל שקופית עוברת ניקוי ידני, אנו משתמשים בסורק מסוג FLAT BAD ובעצם סורקים את השקופיות אחת אחת וברזולוציה של 2400 DPI.תהליך עבודה זה יאפשר את קבלת התוצאה הטובה ביותר. בעת הבירור אודות המחיר, אנו ממליצים לבחון את ניסיונה של החברה ולוודא כי מדובר בחברה ובה צוות מקצועי אשר יכול להפוך את השקופיות לקובץ באיכות גבוהה במטרה לאפשר לכם ליהנות מתיעוד של מקומות או אנשים.

האם קיים שירות משלוחים?

אנו בסטודיו האנה בי לא מתפשרים, לכן בחרנו לעבוד עם חברת השילוח הטובה בישראל. לרוב אפילו אנו מבצעים את המשלוחים על חשבוננו. 

סריקת שקופיות

יש לבחון את הניסיון של החברה

מצאתם חברה מתאימה? יש לבחון את הניסיון של החברה. ככל שהחברה תהיה בעלת ניסיון רב יותר כך יהיה קל יותר לפתח בצוות שלה אמון ויהיה ניתן להגיע לתוצאה הטובה ביותר. סטודיו האנה בי הינו סטודיו ובו צוות מקצועי ביותר אשר לו ניסיון רב בביצוע המרת קלטות וסריקה של תמונות ושקופיות של יותר מ 15 שנה בהצלחה רבה. הצוות של החברה עובד בהתאם לנהלים מסודרים אשר מבטיחים ביצוע עבודה ברמה גבוהה ובטכנולוגיה איכותית.

הליך הסריקה מחייב משנה זהירות על מנת לא לפגוע בשקופית ולכן חשוב לוודא כי מדובר באנשי מקצוע אשר להם יש את הניסיון הדרוש בתחום. הזכרונות שלכם חשובים ביותר ולכן יש להפקיד אותן בידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום אשר ישמרו עליהם ויטפלו בהם בצורה נכונה תוך ביצוע פעולות אשר תסייענה בשמירה על השקופיות. מדובר בהליך אשר מצריך ניסיון רב ובסטודיו תוכלו למצוא את הצוות המקצועי ביותר אשר מספק שירות למגוון רחב של לקוחות אשר נהנים משירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

מה לעשות עם השקופיות לאחר הסריקה

סריקת שקופיות
אהיל שקופיות 35 מ''מ
ויטראג' שקופיות 35 ממ
סריקת שקופיות
וילון שקופיות 35 מ''מ

דברו אלינו

רוצים לדעת יותר? כמה עולה? איך מביאים? מה מקבלים? יש סכנה…אין סכנה?כולל דיסק און קי או לא כולל…