עריכת סרטי חתונה ישנים, בר מצוות מפעם ובת מצוושים

הביאו אלינו את סרט החתונה שלכם, את הקלטת הישנה שאצלכם ואנחנו נערוך לכם מזה סרט מדליק.

זה הזמן להוציא מהבוידעם את הקלטות הישנות עם הזכרונות הכי חשובים שלכם, הארועים הכי מרגשים מחייכם, לנקות מעליהם את האבק ולהביא אותם אלינו. 

לעריכת סרט מ-3990 ש"ח לחצו כאן

המרה מוידאו לדיוידי, המרת קלטות, המרה מוידאו ל DVD, עריכת סרט, וידאו קליפ, צילום סרט, עורך וידאו

בסטודיו האנה בי נערוך לכם סרט מכל קלטת ישנה שתביאו לנו, סרט בר מצווה שצולם בשנות ה 80' או סרט בת מצווה מהניינטיז ואפילו סרט חתונה שצולם בשנות ה 60' 

 תארו לכם שכבר בשבת הקרובה תשבו בסאלון ביתכם ותצפו ותתרגשו מסרטון החתונה החדש שלכם.

לא תצטרכו יותר להתענות במשך שעות ולהשתעמם מול הקלטות הישנות שלכם. בפעם הבאה שמגיעים אליכם בני משפחה או חברים אתם יכולים להפתיע ו אותם עם סרט ערוך מהרגעים המצחיקים והמרגשים ביותר מהארוע הישן שלכם.

תוך זמן קצר יהיה לכם סרט מגניב, מקורי שנערך מהקלטות הישנות שלכם! 

תחום עריכת הסרטים עבר התפתחות דרמטית מאז שהמציאו את הקלטות וידאו ועד עכשיו. פעם לא היה נהוג לערוך את הסרטים והיינו מקבלים לידינו את סרט הבר מצווה או סרט החתונה כשהם ארוכים כאורך הגלות, וביננו, גם די משעמם לצפות באורחים נכנסים ואוכלים ואז יוצאים. מהר מאוד קלטת החתונה נשכחה במגירה ולאחר זמן מה עלתה אל הבוידעם ויחד עמה עלו הזכרונות מהרגעים הכי מרגשים מחיינו.  ואנחנו בסטודיו אומרים לא עוד קלטות נשכחות. היום באמצעים טכנולוגיים משוכללים ניתן במהירות ובכישרון רב לערוך את הקלטות הישנות – סרט החתונה שלכם, סרט הבר מצווה או סרט הבת מצווה או כל ארוע אחר שתרצו שנהפוך לסרט קצר, מהודק ומגניב. 

לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח להיות כאן בשבילכם – אתם מוזמנים לקרוא בבלוג שלנו טיפים על עריכה וצילום סרטים

עריכת סרט, וידאו קליפ, צילום ועריכה

 בית חם להפקות וידאו