סרט משפחה סרט יום הולדת וסרט חיים שכאלה

סרטי משפחה

סרט משפחה זה סיבה למסיבה…  

סרט משפחה הוא המתנה השווה ביותר – הסרטים שאנו עושים הם אישיים, אנו יודעים לספר את הסיפור וללכוד את ההומור והטון המיוחד של אהובכם ושל משפחתכם.  לכן בעריכת סרט חיים שכאלה או סרט יום הולדת בעל ייחוד וטון אישי שום סרט שאנו עושים אינו דומה לשום סרט שעשינו.

 

למה לתת לנו לספר את הסיפור שלכם?

הסרט הינו יחיד ומיוחד כמו אהובכם 

הסרטים שאנו עושים הם אישיים, אנו יודעים לספר את הסיפור וללכוד את ההומור והטון המיוחד של אהובכם ושל משפחתכם.  לכן בעריכת סרט חיים שכאלה או סרט יום הולדת בעל ייחוד וטון אישי שום סרט שאנו עושים אינו דומה לשום סרט שעשינו.

 למה בכל זאת להתקשר אלינו?

המחיר! מעבר לעובדה שהסרט יצא יחיד ומיוחד, המחיר שנסכם בנינו ישאיר לכם מספיק כסף כדי לפנטז גם על הסרט הבא.

לחצו כאן כדי לקבל הצעת מחיר

 

סרט משפחה | סרט יום הולדת | סרט חיים שכאלה

אבא אמא, סבא סבתא הגיעו לגיל שאפשר להתחיל והחלטתם לערוך מסיבה גדולה ומושקעת או לציין את האירוע במפגש אינטימי בבית, סרטי יום הולדת או סרטי משפחה הופכים כל ארוע למרגש ולחוויה עוצמתית. לאירוע שבו כל האורחים מתאחדים ומתרגשים יחדיו סביב סרט שכולו נעשה באהבה.

מאיפה מתחילים לעשות סרט משפחה  

כחלק מתהליך העבודה אנו יושבים והוגים יחדיו (עד שיוצא עשן)  את הרעיון ומתרגמים אותו לתסריט שיהפוך לסרט מארץ הסרטים. השאיפה שלנו היא תמיד לרגש ואז לרגש ועוד פעם לרגש.

 תהליך העבודה על סרטי משפחה

כאשר אנו נפגשים לטובת הפקת  סרט משפחה | סרט יום הולדת | סרט חיים שכאלה,  לרוב מדובר בהפקה אינטימית, רגישה ומרגישה. לנו יש את הזמן והרצון לפגוש אתכם ולשמוע את כל הסיפורים שתבחרו לספר  על אהובכם. התחקיר הוא החלק הכי חשוב, שכן אם לא נקשיב איך נשמע?  בתחקיר נמצא התוכן הכי חשוב בדרך לספר את הסיפור. אנחנו יודעים שבאתם אלינו כדי שנעזור לכם להפתיע את יקירכם, להעניק לאהובכם את המתנה המושלמת. אנחנו כאן בדיוק בשביל זה.

לרוב, את סרטי המשפחה שאנו עורכים ויוצרים, אנו עורכים מקטעי וידאו ישנים וחדשים, מצילומי סטילס, מראיונות שאנו עורכים ומברכות שאתם שולחים מכל קצוות תבל. כל סרט מורכב מחומרים מצולמים שנכנסים בסופו של דבר לחדר העריכה, אין סרט ללא צילום ועריכה (אלא אם הסרט הינו "one shot" וגם אז יש בימוי, עריכת סאונד ותקוני צבע) בסטודיו שלנו אנחנו משתמשים בציוד צילום החדיש ביותר (מצלמות HD) ובתוכנות עריכה וסאונד מתקדמות, אבל כל הציוד החדיש שווה לקליפת השום אם לא יודעים כיצד לספר סיפור וכיצד להשתמש בו בסטודיו האנה בי אנחנו מעסיקים אנשים מוכשרים מאוד, חברים שלנו בוגרי בית ספר לקולנוע סם שפיגל שעובדים גם בתעשייה המסחרית, בהפקות סרטים לקולנוע ובסדרות ופרסומות לטלוויזיה. 

סטודיו האנה בי, עריכת סרט, צילום ועריכה, הפקת וידאו, דרוש צלם, דרוש עורך, סרטי תדמית, סרט תדמית,

בית חם להפקות וידאו

"המסתורין האמיתי שבעולם הוא הגלוי, לא הנסתר…"

אוסקר ווילד