צילום מופעים, עריכת וידאו, תדמית, צילום מופעי במה

צילום מופעים | עריכת וידאו | צילום מופעי מוסיקה | צילום מופעי במה

עריכת וידאו וצילום מופעים של תיאטרון, מחול ומוסיקה  הינו כיף אדיר בשבילנו! 

המפגש עם היוצרים (וכן, אנחנו יודעים שאין לכם הרבה כסף לטובת הצילום והעריכה) מרתק לא פחות מהמפגש עם היצירה עצמה. המפגש תמיד מלווה בזיק של תקווה ובדוק של ייאוש. מי יבין את נפשו של היוצר אם לא אנחנו!

ליצירת קשר לחצו כאן

צילום ועריכה של מופעי בידור | הצגות תיאטרון | מופעי מחול ואפילו הצגות בית ספר של סוף שנה דורשות מומחיות, ידע  ורגישות. צילום תאטרון דורש הכרה מוקדמת עם המחזה וההצגה כמו גם צילום מחול. צילום מופעים דורש הבנה של המיזנסצנה.

אנחנו מצלמים את ההופעות במצלמות HD ואם תרצו נצלם גם ב-multycam (שתי מצלמות | שלוש מצלמות). דבר חשוב מאוד שתמיד צריך לשים אליו לב הוא הסאונד – מהיכן הסאונד יוצא ובאיזה עוצמה הוא נכנס למכשיר ההקלטה. אנו משתמשים במיקרופונים אלחוטיים המיועדים לצילום מופעים והופעות.

צילום מופעים, עריכת וידאו, תדמית, צילום מופעי במה
חנה רובינא (צילום רפרודוקציה: משה מילנר, לע"מ)

עריכת וידאו הינה אמנות בפני עצמה

לא מספיק לצלם טוב צריך גם לדעת לספר את הסיפור שאליו התכוונו היוצרים. בעריכת וידאו של מופעי במה צריך בעיקר לא להפריע ולהשאר נאמנים למקור.  כמו כן אנחנו יכולים לערוך ולהוציא קטעים מסויימים מן ההצגה לטובת גופי התקשורת (ראו מדריך לצילום ועריכת וידאו למופעים חלק א')  ואנו גם עורכים טריילרים ושואורילים  לאמנים.

אם קראתם עד לכאן ואתם עדיין שואלים את עצמכם למה סטודיו האנה בי? למה  אבישג שאולסקי ושלומי חיון? התשובה לכך פשוטה – אנחנו בדיוק כמוכם!

סטודיו האנה בי, עריכת סרט, צילום ועריכה, הפקת וידאו, דרוש צלם, דרוש עורך, סרטי תדמית, סרט תדמית,

הניסיון שלנו בצילום הפקות וידאו ועריכה של מופעי בידור הוא עצום ונפרס על פני שנים. במשך שנה שלמה, יום יום שלומי ואבישג צילמו את כל השיעורים של המורה למשחק ניסן נתיב. מאות שעות של שחקנים משחקים, של אודישנים ושל צילום הצגות תאטרון. כמו כן צילמנו אין ספור הצגות לבתי ספר למשחק וצילמנו גם מופעי מחול  של יוצרים וכוראוגרפים.

כל מה שצריך בשביל סרט הוא אקדח ואישה.

ז'אן לוק גודאר