צילום מופעים | עריכת וידאו | צילום מופעי מוסיקה | צילום מופעי במה

עריכת וידאו וצילום מופעים של תיאטרון, מחול ומוסיקה הינו כיף אדיר בשבילנו!

המפגש עם היוצרים (וכן, אנחנו יודעים שאין לכם הרבה כסף לטובת הצילום והעריכה) מרתק לא פחות מהמפגש עם היצירה עצמה. המפגש תמיד מלווה בזיק של תקווה ובדוק של ייאוש. מי יבין את נפשו של היוצר אם לא אנחנו!

 

צילום 4K

עריכה וכותרות

העלאה לענן

דברו אלינו

רוצים לדעת יותר? כמה עולה? למה לבחור בנו?

קצת על צילום ועריכת צילום מופעים

צילום ועריכה של מופעי בידור , צילום הצגות תיאטרון או צילום  מופעי מחול ואפילו צילום הצגות בית ספר של סוף שנה דורשות מומחיות, ידע  ורגישות.

צילום תאטרון דורש הכרה מוקדמת עם המחזה וההצגה כמו גם צילום מחול.  בצילום חי של הופעת מחול אנו תמיד מגיעים לחזרה לפני הצילומים על מנת להכיר את ההופעה , הרקדנים, הקצב. צילום מופעים דורש הכרה והבנה של המיזנסצנה.

אנחנו מצלמים את ההופעות במצלמות 4K ואם תרצו נצלם גם ב-multycam (שתי מצלמות | שלוש מצלמות). דבר חשוב מאוד שתמיד צריך לשים אליו לב הוא הסאונד – מהיכן הסאונד יוצא ובאיזה עוצמה הוא נכנס למכשיר ההקלטה. אנו משתמשים במיקרופונים אלחוטיים המיועדים לצילום מופעים והופעות. וכן אנו מתחברים לקונסולת הסאונד.

 

הלקוחות שלנו

צילום הופעות - כיצד אנו בסטודיו האנה בי מצלמים הופעות בשידור חי

צילום הופעה  דורש הכנה מוקדמת והיכרות עם המקום בו מצלמים והמכשור הקיים בו וזאת על מנת להתכונן כראוי לצילום ההופעה החיה.

כאשר אנו מקבלים הזמנה לצילום הופעה ראשית אנו מנסים להבין באיזו סוג מופע מדובר ולמי סרטון ההופעה הערוך מיועד ( קהל היעד) לאחר מכן אנו מגיעים אל הלוקיישן לסיור מקדים או לכל הפחות משוחחים עם איש טכני אשר יודע למסור לנו את הפרטים הטכניים, כגון סוג המיקסר ואיזה כניסות ויציאות, סוג מחברים וכו'.  ישנם אפשרויות הקלטה מגוונות, וגם לא רצוי לצלם כאשר המיקרופון ממוקם למצלמה שכן הוא מקליט המון רעשי רקע.

לאחר שהנתונים הטכניים בידינו אנו יודעים כיצד להתכונן לצילום ההופעות. לעתים אנו מבקשים לצפות בהופעה וזו על מנת לאפשר לנו להתכונן אליך במקסימום האפשרי.

הציוד שאנו משתמשים בו הוא ציוד צילום קצה – החדש והכי מעודכן בשוק

אנו בסטודיו האנה בי נותנים את המענה לצילום הופעות בשידור חי וגם את האפשרות לצלם סטילס במהלך הכנס או התערוכה וכן גם אפשרות של הקרנה בשידור חי לכל מקום בעולם אפילו לאולם ליד כשאין מספיק מקום באולם. 

עריכת וידאו הינה אמנות בפני עצמה

לא מספיק לצלם טוב צריך גם לדעת לספר את הסיפור שאליו התכוונו היוצרים. בעריכת וידאו של מופעי במה צריך בעיקר לא להפריע ולהשאר נאמנים למקור.  כמו כן אנחנו יכולים לערוך ולהוציא קטעים מסויימים מן ההצגה לטובת גופי התקשורת (ראו מדריך לצילום ועריכת וידאו למופעים חלק א')  ואנו גם עורכים טריילרים ושואורילים  לאמנים.

אם קראתם עד לכאן ואתם עדיין שואלים את עצמכם למה סטודיו האנה בי? למה  אבישג שאולסקי ושלומי חיון? התשובה לכך פשוטה – אנחנו בדיוק כמוכם!

הניסיון שלנו בצילום הפקות וידאו ועריכה של מופעי בידור הוא עצום ונפרס על פני שנים. במשך שנה שלמה, יום יום שלומי ואבישג צילמו את כל השיעורים של המורה למשחק ניסן נתיב. מאות שעות של שחקנים משחקים, של אודישנים ושל צילום הצגות תאטרון. כמו כן צילמנו אין ספור הצגות לבתי ספר למשחק וצילמנו גם מופעי מחול  של יוצרים וכוראוגרפים.

צילום הצגות תיאטרון | הלוויה חורפית (2019)