צילום הרצאות, כנסים ותערוכות

צילום הרצאות, כנסים ותערוכות  – סטודיו האנה בי

צילום הרצאות, כנסים ותערוכות הפך להיות היום, בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, מוצר שהוא חובה לכל ארגון, מוסד אקדמי או אנשים פרטיים המעוניינים לקדם את תכניהם ועצמם.

צילום הרצאות, כנסים ותערוכות, צילום כנסים, צילום תערוכות, צילום וידאו להרצאה, צילום סטילס להרצאות, צילום סטילס לתערוכות
צילום כנס בבית התפוצות

היום כולנו מחפשים פתרונות דרך האינטרנט-  גוגל, פייסבוק , יוטיוב ווימאו ועוד כהנה וכהנה פלטפורמות וידאו שונות. מה גם שחברת גוגל ׁ(האחראית בין השאר על יוטיוב) מעוניינת לקדם סרטוני וידאו וזאת כחלק מהאסטרטגיה שלה לעתיד הנראה לעין. ולכן בעזרת וידאו טוב ומקצועי שנעשה במחשבה תחילה, באמצעות אנשי צוות שמבינים קודם כל את הצורך של הלקוח, ציוד צילום מקצועי ומעודכן, הכולל סטרימינג במידת הצורך  (הרצאה בשידור חי)  והקלטת סאונד מקצועית ישירות ממערכת הסאונד (מיקסר)  או על ידי שימוש בנייק מייק אלחוטי או מדונה בצבע העור שאינה נראית כמעט

לפניכם צילום הרצאה שנערכה בשיטת פיצול המסכים בו אנו מצלמים את המרצה, ומוציאים פיד של המצגת המוקרנת באיכות HD

הסיבות לצילום הרצאה או כנס יכולות להיות רבות ומגוונות. אנו מקבלים פניות רבות מלקוחות שונים אשר מעוניינים לקדם, לשווק את עצמם באמצעות סרטוני וידאו. הרצאה מצולמת הינה כלי לימודי ELEARNING וקידום אדיר, רב עוצמה ובעל נגישות בלתי אמצעית לקהל רב ומגוון.
שרותים שאנו מספקים:
 צילום כנסים, שידור ישיר באינרטרנט, שידור חי של האירוע, צילום מרובה מצלמות, צילום סטילס לכנס, צילום וידאו במעגל סגור
……..
לפניכם צילום הרצאה של רמי אריה אשר צולמה ונערכה כך שהמצגת שולבה תוך כדי ההרצאה

לפניכם צילום הרצאה אקדמית שבו המרצה הפרופסור אמיר שפילקה עובד על לוח כאשר הסאונד מוקלט על ידי נקמייק מדונה רגיש וכמעט בלתי נראה

כיצד אנו בסטודיו מצלמים הרצאה ?
צילום הרצאות לרוב דורש הכנה מוקדמת והיכרות עם המקום בו מצלמים והמכשור הקיים בו וזאת על מנת להתכונן כראוי לצילום ההרצאה.
כאשר אנו מקבלים הזמנה לצילום הרצאה ראשית אנו מנסים להבין באיזו סוג הרצאה מדובר ולמי סרטון ההרצאה הערוך מיועד ( קהל היעד) לאחר מכן אנו מגיעים אל הלוקיישן לסיור מקדים או לכל הפחות משוחחים עם איש טכני אשר יודע למסור לנו את הפרטים הטכניים, כגון סוג המיקסר והאם יש כניסות אליו שכן ישנם אפשרויות הקלטה מגוונות, אגב הכי לא רצוי לצלם כאשר המיקרופון ממוקם למצלמה שכן הוא מקליט המון רעשי רקע (רעש של מזגנים ושיחות ולחשושים וכו’) לאחר שהנתונים הטכניים בידינו אנו יודעים כיצד להתכונן לצילום ההרצאה. צילום ההרצאה יכול להתבצע בשתי מצלמות או יותר, בחיבור הזנה מהמחשב לטובת לכידת המצגת, האם המקום מואר או שעלינו להביא תאורה נוספת לחיזוק האור על המרצה וכו’.
הציוד שאנו משתמשים בו הוא ציוד צילום HIGHEND, ציוד צילום וידאו באיכות של עד 4K וציוד הקלטה משובח של חברת SENHEIZER
לבחירת הלקוח (שוב תלוי בקהל היעד) אנו יכולים לערוך את המצגת והמרצה אחד ליד השני, כמו כן אנו יכולים לשלב את המצגת במהלך ההרצאה או פשוט לצלם את המרצה והמצגת במהלך ההרצאה. הכל נתון לבחירה.
אנו בסטודיו האנה בי נותנים את המענה לצילום כנסים ותערוכות וגם את האפשרות לצלם סטילס במהלך הכנס או התערוכה וכן גם אפשרות של הקרנה בשידור חי לכל מקום בעולם (אפילו לאולם ליד כשאין מספיק מקום באולם ההרצאה)

צרו עמנו קשר להתייעצות ולהצעת מחיר

(אתם מוזמנים להשתמש באחת  ממילות המפתח הבאות לנושא המייל)

צילום וידאו לכנסים, תיעוד אירועים מסחריים, צילום מרובה מצלמות, שידור חי של האירוע, צילום הרצאות, כנסים, אירועים, צילום כנסים, שידור ישיר באינרטרנט, שידור חי של כנס, צילום סטילס מקצועי בכנסים ואירועים עיסקיים, צילום כנסים, צילום לכנסים, צילום לכנס, צילום כנס, צילום סטילס לכנס, צילום וידאו לכנס, צילום וידאו במעגל סגור, צילום סטילס לכנס, צילום וידאו לכנס, שידור חי הרצאות

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון(חובה)

נושא

תוכן ההודעה

”כאשר אני מצלם, לעולם איני מנסה להסתיר מי אני ומה אני עושה” (Martin Parr)…”

מרטין פאר