צילום ועריכה

אנו יודעים לתת פתרונות תוכן וקריאטיב לכל דרישה, בכל תקציב ולכל סרט שנידרש לצלם, לערוך ולהביא להקרנה. בקיצור, אם אמרתם צילום ועריכה התכוונתם אלינו. בסטודיו האנה-בי הצוות מורכב כולו מבוגרי בתי ספר לקולנוע ולטלוויזיה. הצוות מוכשר ומקצועי ועובד גם בתעשייה המסחרית, בהפקת סרטים לקולנוע וסדרות ופרסומות לטלוויזיה.

צילום אירועי חברה , הרצאות, ימי כיף וגיבוש

השקעתם כל כך הרבה מחשבה, תכנונים ומרץ על אירוע החברה הממשמש ובא אבל את הצילום השארתם לרגע האחרון. (יש כאלה שגם שוכחים לצלם ואז האירוע כמו לא היה) צוות נמרץ של איש אחד יצא אל האירוע החברתי, זה יכול להיות יום של הרצאות, יום גיבוש או יום של גם וגם. הצלם שלנו ילכוד אל עדשתו את הרגעים שתכננתם שיהיו ואת אלה שפיללתם שיהיו. העיקר שצילמנו ועכשיו יש חומרים לעשות סרט חברה או סרטונים קצרים ומגניבים, או סרטוני יוטיוב או מה שתעלו על דעתכם.

את חומרי הגלם המצולמים אנו עורכים והופכים אותם לסרטונים קצרים ומגניבים שעובדי החברה מקבלים קישוריות לצפות בהם מעל גלי הרשת. את הסרטונים ניתן להעלות על פי בקשה לאינטרנט, ליוטיוב או לכל פלטפורמה שתתבקש.
ניתן גם לשלב בסרטי החברה צילומי סטילס מטעמכם או מטעמנו. במידה ותרצו ישנה אפשרות לשלוח גם צלם סטילס!

סרטי תדמית, סרטי הדרכה, סרטי מוצר וסרטי קידום מכירות

אין צורך להכביר במילים ולהסביר את חשיבות סרטי התדמית באשר הם. היתרון שלנו על המתחרים הוא בכישרון ובמחיר.

שלומי חיון, הבעלים והמנהל של סטודיו האנה בי הוא קופירייטר, תסריטאי ובמאי בהשכלתו. שלומי בוגר ACC ועבד כקופירייטר בחברות פרסום גדולות וכיועץ בחברות פרטיות. שלומי למד גם במשך שש שנים בבית הספר היוקרתי לקולנוע סם שפיגל.
מאז תום לימודיו ועד היום הספיק שלומי לצבור נסיון רב בתחום המסחרי ובשוק הפרטי.

כאשר שלומי הקים את סטודיו האנה בי הוא אסף סביבו צוות גרילה, ממוקד וחדור מוטיבציה שמסוגל לכל משימה ולכל סרט ובתקציבי מינימום.

אנחנו מאמינים שאפשר לעשות סרטים מצויינים, קריאטיבים, כאלו שיספרו את סיפור החברה, או את סיפור המוצר בכל מחיר.
סרטי תדמית וסרטי הדרכה לא חייבים להיות נחלת החברות הגדולות. גם אם אתם בתחילת דרככם וגם אם אתם עובדים תחת תקציב מוגבל צרו עמנו קשר וביחד נמצא את הדרך לעשות עבורכם את הסרט.

סרט פרישה

עובד, קולגה, חבר לעבודה או חברה נפרדים לאחר שנים שעבדו לצדכם או עבורכם. כעת זאת ההזדמנות שלכם לומר תודה. רגע הפרישה הוא רגע מכונן בחיים, רגע מרגש ובעל משמעות רבה עבור הפורשים. זהו רגע של פרידה מחברים, מעשייה רבת שנים ומנמל מבטחים. זהו הרגע שבו רגשות וזיכרונות צפים וזהו הרגע שיחקק לעד. סרט פרישה הינו המתנה הכי אישית והכי ייחודית שתוכלו להעניק לחברכם לעבודה, המתנה שתשאר לנצח נצחים ותהפוך את ארוע הפרישה למרגש ובלתי נשכח.